Series
Ratings
70
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0