Titles you rated
SoulRated ★ 4.5
Spy KidsRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 4.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
Monkey TroubleRated ★ 2.5
Going BananasRated ★ 3.5
Meet the RobinsonsRated ★ 3.5
GuzaarishRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.5
For HorowitzRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0