Movies
Ratings
51
R-PointRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.5
The Life of David GaleRated ★ 4.5
DevilRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0