Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 3.5
Best ChefRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5