Titles you rated
MulanRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5