Movies
Ratings
30
Shallow HalRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 5.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
Steal My HeartRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.5
Sex and the CityRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 3.0