Movies
Ratings
281
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0