Movies
Ratings
661
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
About FamilyRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Forbidden FairytaleRated ★ 3.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.0