Series
Ratings
750
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Kita-kun ga Kawai Sugitete ni Amaru no de, Sannin de Share-suru Koto ni Shimashita.Rated ★ 3.0
Cinderella ClosetRated ★ 3.0
Their MarriageRated ★ 2.5
Chihayafuru -Meguri-Rated ★ 3.5
Gokudou Joushi ni Ai SaretaraRated ★ 2.0
Ebi Datte Tai ga TsuritaiRated ★ 3.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 2.0
My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 1.5
Gezanmeshi Takasaki-henRated ★ 3.5
GezanmeshiRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Koi wa YamiRated ★ 2.5
Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.5
Toshishita Doutei-kun ni Honrou Sarete ImasuRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0