Movies
Ratings
524
Code 8Rated ★ 2.0
BrightRated ★ 2.0
A Christmas CarolRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 1.5
BumblebeeRated ★ 4.0
BoundRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
Captain FantasticRated ★ 4.0