Titles you rated
A Short Film About LoveRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
HerRated ★ 2.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Hannah Gadsby: NanetteRated ★ 2.5
Santa SangreRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 2.5