Movies
Ratings
290
ShutterRated ★ 1.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 2.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 2.5
Paris Can WaitRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
Omae Umasou Da naRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
IntentionRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 1.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.0
DivergentRated ★ 3.5