Movies
Ratings
343
The Color of PomegranatesRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 2.5
Nouvelle VagueRated ★ 3.5
Blue HourRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
BabygirlRated ★ 2.0
I Am What I AmRated ★ 3.0
Birds Without NamesRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 3.5- No Ho e, NagareruRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 1.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
The MasterRated ★ 3.0
After YangRated ★ 2.5