Series
Ratings
67
Non-rem no Mado 2023 FuyuRated ★ 2.0
Non-rem no Mado 2022 FallRated ★ 3.0
Non-rem no Mado 2023 SummerRated ★ 2.5- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- ToGetHerRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 3.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 2.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
Bunny DropRated ★ 3.5
Sonny BoyRated ★ 4.5
King of DesertRated ★ 3.0