Series
Ratings
75
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5
BigRated ★ 1.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 3.0
You Drive Me CrazyRated ★ 2.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 2.0