Movies
Ratings
27
1917Rated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
NerveRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0