Movies
Ratings
16
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
The MartianRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 0.5
VeteranRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 2.0