Series
Ratings
89
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0- Tears of the AntarcticRated ★ 4.5
- Tears in the AfricaRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 5.0- 세계테마기행 - 이탈리아, 빛나는 시간을 찾아서Rated ★ 4.0
- 세계견문록 아틀라스 - 지중해 맛기행Rated ★ 4.0
DevsRated ★ 3.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0