Titles you rated
Raise the Red LanternRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 3.0
A Chinese Ghost Story: The Tsui Hark AnimationRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 2.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 4.0
Baahubali 2: The ConclusionRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
BeetlejuiceRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0