Titles you rated
The Good PlaceRated ★ 5.0
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 3.5
Big Windup!Rated ★ 3.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.0- Danny PhantomRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5- 스누피와 피너츠Rated ★ 3.5
American Dad!Rated ★ 3.5
Minami-keRated ★ 2.0- Soul EaterRated ★ 2.5
Darker Than Black: GaidenRated ★ 2.5
Darker Than Black: Gemini of the MeteorRated ★ 2.0
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 3.5
Begin Again Season 2Rated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Hellsing UltimateRated ★ 4.0
TrigunRated ★ 4.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5