Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
One-LineRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 2.0
Suspect XRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
BernieRated ★ 3.5