Movies
Ratings
153
The IrishmanRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 5.0
PROMARERated ★ 0.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.5
Penguin HighwayRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Long ShotRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0