Series
Ratings
113
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
SlayersRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0- TrickRated ★ 5.0
- TrickRated ★ 5.0
- TrickRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0