Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 1.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0