Movies
Ratings
229
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
At the End of the TunnelRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 2.5
The TruckRated ★ 2.0
The EqualizerRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
For the EmperorRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 2.5
Ninja AssassinRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
Space Pirate Captain HarlockRated ★ 4.5