Series
Ratings
12
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 2.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.0