Titles you rated
GleeRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Strike LoveRated ★ 2.5
Rascal SonsRated ★ 1.0
Medical Top TeamRated ★ 2.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
Empress CheonchuRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 2.5
All About My MomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0