Series
Ratings
313
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Wind Breaker Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 2.0
Head Over HeelsRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Wind BreakerRated ★ 3.5- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.5