Movies
Ratings
343
Fist of LegendRated ★ 2.0
The Last SamuraiRated ★ 2.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.0
Drunken Master IIRated ★ 1.5
Enemies In-LawRated ★ 1.5
Best ChefRated ★ 1.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
Innocent StepsRated ★ 1.0
Blades of BloodRated ★ 3.5
Flash PointRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 1.0
Jupiter AscendingRated ★ 2.5
Righteous TiesRated ★ 2.5
Drunken MasterRated ★ 2.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.5
R.I.P.D.Rated ★ 2.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5