Titles you rated
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
GhostRated ★ 2.0
Three DaysRated ★ 2.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 1.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 2.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 1.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Doctor StrangerRated ★ 2.0