Series
Ratings
14- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5