Titles you rated
AemaRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Dark LegacyRated ★ 0.5
Shark: The StormRated ★ 0.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 1.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5