Movies
Ratings
37
Truth or DareRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
A DayRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 4.0