Movies
Ratings
137
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.5
BluebeardRated ★ 2.5
CarsRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0