Titles you rated
The People UpstairsRated ★ 2.0
LoganRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 2.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.5