Series
Ratings
231- Unknown SeoulRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Hijacking of Flight 601Rated ★ 2.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5