Movies
Ratings
242
The Blind SideRated ★ 2.5
Fresh GuacamoleRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 1.5
Our PresidentRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
OnceRated ★ 2.5
PiratesRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0