Series
Ratings
152
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 1.5
REBORN!Rated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 1.0
Black Butler 2Rated ★ 3.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 3.5
The King's FaceRated ★ 4.0- Black ButlerRated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.0
Yeon GaesomunRated ★ 2.5
Sweet Stranger and MeRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.0
Man to ManRated ★ 2.0
Big ThingRated ★ 2.0
49 DaysRated ★ 1.5
BigRated ★ 3.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0