Series
Ratings
17
Mr. QueenRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0