Movies
Ratings
227
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
577 ProjectRated ★ 3.0
...ingRated ★ 3.5