Series
Ratings
16
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 2.0