Series
Ratings
19
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5