Titles you rated
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5