Titles you rated
CliffhangerRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 3.5
Mirror MirrorRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.5