Movies
Ratings
40
Rough CutRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 5.0
Let Me InRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0