Titles you rated
InnocenceRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
CallRated ★ 4.0
StorksRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Mr. Zoo: The Missing VIPRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Love, SimonRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.5