Titles you rated
- The Shape of WaterRated ★ 4.0
- Kung Fu PandaRated ★ 4.0
- Despicable Me 3Rated ★ 5.0
- DunkirkRated ★ 4.5
- This Means WarRated ★ 3.0
- The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
- Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
- OkjaRated ★ 4.0
- Finding DoryRated ★ 3.5
- The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
- FrankRated ★ 2.0
- Monsters UniversityRated ★ 3.5
- Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
- Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
- The Boss BabyRated ★ 1.5
- The Maze RunnerRated ★ 3.5
- Toy StoryRated ★ 4.5
- The Imitation GameRated ★ 4.0
- WALL-ERated ★ 4.5
- The Devil Wears PradaRated ★ 3.0