Series
Ratings
32
As You Stood ByRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Study GroupRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Queen of VillainsRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 4.5
- The FrogRated ★ 3.0
ConnectionRated ★ 3.5