Titles you rated
Austin Powers: The Spy Who Shagged MeRated ★ 3.5
BedazzledRated ★ 3.5
Just Do It!Rated ★ 4.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 5.0
The Butcher BoyRated ★ 1.5
Judge DreddRated ★ 3.0
The Cable GuyRated ★ 2.5
The Handsome SuitRated ★ 4.0
The MedallionRated ★ 3.0
Sucker PunchRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 0.5
Tropic ThunderRated ★ 0.5
Austin Powers: International Man of MysteryRated ★ 3.5
Rocky IIRated ★ 5.0
Rocky VRated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 3.0
DaredevilRated ★ 3.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 5.0
Like You Know It AllRated ★ 5.0
Finding NeverlandRated ★ 4.0