Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The Killing FieldsRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
The PostRated ★ 1.5
The Zookeeper's WifeRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 1.0
Train to BusanRated ★ 4.0